Новинка
-5%






Штанга олімпійська металева набірна на 80 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська металева набірна на 80 кг
Комплектація
- Гриф для штанги;
- Диски: 2х15 кг; 2х10 кг; 2x5 кг; 2х2.5 кг;
- 2 затискачі для дисків.

Характеристики грифа
- Форма грифа: прямий;
- Довжина грифа: 180 см;
- Діаметр: 50 мм;
- Діаметр отвору дисків 51 мм;
- Протиударне фарбування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Пружинні |
| Стан | Новий |
| Вага | 80 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська металева збірна на 80 кг |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 13 |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Вага штанги | от 50 до 80 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Червоний, Зелений |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 15 500 ₴
