Топ
-5%










Штанга олімпійська набірна металева 145 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська набірна металева 145 кг
Комплектація
- Гриф для штанги;
- Диски: 4х15 кг; 4х10 кг; 4x5 кг; 2х2.5 кг; 2х1.25 кг.
- 2 затискачі для дисків.

Характеристики грифа
- Форма грифа: прямий;
- Довжина грифа: 220 см;
- Діаметр: 50 мм;
- Максимальне навантаження: до 250 кг;
- Діаметр отвору дисків 51 мм;
- Протиударне фарбування;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Пружинні |
| Стан | Новий |
| Вага | 145 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська збірна металева 145 кг |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 |
| Макс. навантаження на гриф | 250 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 220 см |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Червоний, Зелений |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 145 кг |
- Ціна: 27 500 ₴


