Топ
-5%










Штанга олімпійська металева набірна 103 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська металева набірна 103 кг
Комплектація
- Форма грифа: прямий;
- Довжина грифа: 180 см;
- Діаметр грифа 50 мм;
- 2 затискачі для дисків.

Диски
- Комплектація: 2х15 кг; 4х10 кг; 2x5 кг; 4х2,5 кг;
- Діаметр отвору дисків: 51 мм;
- Покриття дисків: протиударне фарбування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Пружинні |
| Стан | Новий |
| Вага | 103 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська металева збірна 103 кг |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 15 |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Червоний, Зелений |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 103 кг |
- Ціна: 19 600 ₴
