Топ
-12%










Гантелі набірні з покриття 2 по 20 кг + Перехідник для штанги, Гантелі, гирі, штанги та диски
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Гантелі набірні з покриття 2 по 20 кг + Перехідник для штанги
- 2 грифа сталевих довжиною 35 см; вага грифа 2 кг;
- 4 гайки;
- Перехідник для штанги 30 см, вага 1 кг;
- Діаметр 25 мм;
- Протиковзка насічка.

Набір сталевих дисків без покриття
- 4 по 4 кг, 4 по 3 кг, 4 по 2 кг;
- По 6 дисків на кожен гриф;
- Діаметр отвору 26 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага грифа | 2 |
| Вага однієї гантелі | 20 |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Довжина перехідника | 30см |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття грифа | Сталь |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Тип призначення | Гантелі збірні з покриттям 2 по 20 кг + Перехідник для штанги Гантелі, гирі, штанги та диски |
- Ціна: 3 500 ₴
