Топ
-12%










Набір 85 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі набірні Гантелі, гирі, штанги та диски металеві диски
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Набір 85 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі набірні
Характеристики
- Вага: 72 кг (2 шт по 36 кг).
- Вага прямого грифа 7 кг, довжина 150 см
- Вага W-подібного грифа 6 кг, довжина 120 см
- Диски - 8 по 5кг, 4 по 4кг, 4 по 3кг
- На одну гантель одягається 4 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг
- Диски без фарбування
- Гриф: 2 шт. + 2 грифа - прямий і гнутий
- Гайки: 4 шт. + 4 замка
- Довжина грифа: 42 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал грифів: сталь



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 79 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага грифа W-подібного | 6кг |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
| Вага однієї гантелі | 36 |
| Вага прямого грифа | 7 кг |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Довжина грифа W-подібного | 120см |
| Довжина грифа гантельного | 42 см |
| Довжина прямого грифа | 150см |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Макс. навантаження на гриф | 200 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Основний колір | Сірий |
| Покриття грифа | Сталь |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Тип призначення | Набір 85 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі збірні Гантелі, гирі, штанги та диски металеві млинці |
- Ціна: 7 200 ₴





