Хит продаж
-16%










Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 38 кг Гантелі, гирі, штанги та диски набірні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 38 кг
- 2 грифа сталевих з внутрішнім діаметром 25 мм, довжиною 35. вага грифа 2 кг;
- W-подібний гриф довжиною 120 см, вага грифа 6 кг;
- 4 замки гвинтові + 2 замки, які гарантують надійне кріплення дисків;
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 26 мм;
- 4 диска по 4 кг, 4 диска по 3 кг.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | W-гриф |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага грифа W-подібного | 6кг |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
| Вага однієї гантелі | 16 |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Довжина грифа W-подібного | 120см |
| Довжина грифа гантельного | 35 см |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Клас | Для дому, Для дому, Напівпроф |
| Макс. навантаження на гриф | 60 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Основний колір | Сірий |
| Покриття грифа | Сталь |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 38 кг Гантелі, гирі, штанги та диски збірні |
- Ціна: 3 650 ₴





