-13%










Лавка для жиму York Fitness Delta Pro 200 з стійкою для штанги та партою Скотта Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для жиму
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Основна рама овальної форми: 80 мм
- Регулювання кута нахилу спинки: 0-90 градусів
- Вага: 37 кг
- Матеріал: оздоблення подвійним швом із вишитим логотипом
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Максимально допустиме навантаження: 200 кг
- Розміри:
- Габарити пакування: 202 x 58 x 19см (Д х Ш х В)
- Вага брутто: 40 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Стійка лави оснащена механізмом регулювання висоти, що дозволяє вам налаштовувати висоту відповідно до вашого зросту та вправ, пристосувавши під свої індивідуальні потреби. Саме це робить тренажер ідеальним для різних типів тренувань.
- Лавка з регульованою нахилом та висотою для забезпечення різноманітності у виконанні вправ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 37 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 202 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Лава для жиму York Fitness Delta Pro 200 зі стійкою для штанги та партою Скотта Стійки для жиму та присідань |
- Ціна: 14 600 ₴

