-13%










Лавка універсальна Hop-Sport HS-2050HB тренувальна Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка універсальна
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Вага: 12 кг
- Максимальна вага користувача: 160 кг
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Розміри спинки: 75 x 26см
- Розміри сидіння: 35 x 33см
- Товщина оббивки: 4см
- Розміри лавки: 115 х 26см (Д х Ш)
- Висота від землі до сидіння: 48см
- Основний каркасний профіль: 60 х 30 мм
- Регулювання спинки: 6 положень
- Гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 12 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Лавка універсальна Hop-Sport HS-2050HB тренувальна Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 5 100 ₴






