




Степпер з рукоятками та експандерами Gymtek XST900 Степпери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- триступеневе регулювання рульової колонки по висоті (кожні 5см)
- гідроциліндри
- стійка конструкція
- рух вгору-вниз і бічний рух
- два еластичні еспандери
- тренувальний комп'ютер
- розміри (довжина / ширина / висота): 53 x 49 x 127см
- внутрішня відстань між стопами: 7см (коли вони паралельні одна одній)
- довжина еспандерів від 102,5см
- вага: 12 кг
- максимальна вага користувача: 120 кг
- платформи: 14 х 33,5см
- гарантія для домашнього використання: 24 місяці
Комп'ютер
- TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
- COUNT: відображає кількість кроків
- STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
- CAL: розраховує витрачені калорії (в ккал)
- SCAN: значенням на екрані, котрі перемикаються кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок/ хв.
Переваги тренувань на степпері
- схуднення і формування м'язів нижньої частини тіла: стегон, литок і сідниць
- усунення целюліту
- 10 хвилин тренування спалять 100 калорій
- підвищення циркуляції кровообігу
- робота з м'язами рук з використанням опорних еспандерів


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Вага | 12 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Еспандери |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Стаціонарний |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Час, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Степер із ручками та експандерами Gymtek XST900 Степери |
- Ціна: 8 970 ₴



