-13%










Гребний акватренажер York Fitness 1000 WATER RESISTANT Гребні тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Регульована консоль із зручним для читання РК-дисплеєм з кількома показаннями
- Дисплей забезпечує точну інформацію про тренування: автоматичний вибір тренувальних зон; час; кількість гребкових рухів; подолана відстань; витрата енергії
- 6 рівнів навантаження (змінний об'єм води для збільшення/зменшення опору)
- Педалі з регульованою довжиною та ремінцями для безпеки
- Міцний резервуар
- Т-подібні ручки з м'якою рукояткою
- Транспортні колеса та подвійні передні/задні вирівнювачі
- Конструкція сталева
- 2 батарейки АА (не входять в комплект)
- Максимальна вага: 120 кг
- Вага нетто 39,7 кг
- Вага брутто: 46 кг
- Час складання: 2 людини - 1 год
- Інструменти для складання у комплекті.
- Вага: 40 кг
- Розміри: 60 x 100 x 206см
- Клас обладнання: HC
- Система навантаження: вода
- Регулювання навантаження: залежить від кількості води в резервуарі
- Ємність резервуара для води: 12 л /18 л
- Регулювання навантаження: 6 рівнів (мірна шкала на резервуарі)
- Тренувальні програми: 5
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Гарантія: 24 місяці
Панель управління:
- 5 тренувальних програм;
- Автоматичний вибір тренувальних зон;
- Час;
- Кількість гребкових рухів;
- Подолана відстань;
- Витрачені зусилля.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 39.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 206 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний акватренажер York Fitness 1000 WATER RESISTANT Гребі тренажери |
- Ціна: 42 900 ₴





