-13%










Велотренажер електромагнітний York Fitness C420 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- 32 рівня навантаження
- Кривошип із 3 частин
- Система махового колеса: 12 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Велике м'яке сидіння для комфорту
- Регульовані стабілізатори для нерівних поверхонь
- Регулювання кута нахилу керма
- Транспортувальні ролики
- 17 програм: 12 програм, HRC, Body Fat і WATT, користувацька програма
- РК-дисплей з блакитним підсвічуванням: 131 x 67 мм
- Кермо з вбудованими давачами пульсу
- Тримач для планшета
- Комп'ютер відображає: сканування, час, відстань, калорії, пульс, відновлення, обертів на хвилину, швидкість
- Розміри в зібраному вигляді 165 x 67 x 114см
- Вага брутто: 36 кг
- Вага нетто 31 кг
- Гарантія: 24 місяця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 31 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний York Fitness C420 Велотренажери |
- Ціна: 27 000 ₴




