-13%










Велотренажер електромагнітний Gymtek XB5000 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система опору: електромагнітна
- електронне регулювання рівня навантаження
- вага системи махового колеса: 10 кг
- регулювання кута нахилу керма
- максимальна вага користувача: 150 кг
- горизонтальне регулювання сидіння
- 16-ступінчасте автоматичне регулювання опору
- функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- 13 тренувальних програм: 1 ручна, 6 програмованих, WATT, Body Fat, 3 режими HRC, Target HRC
- bluetooth для підключення до програми Kinomap/Zwift
- антиковзкі педалі
- вимірювання пульсу: сенсорні давачі, розміщені на рукоятках
- транспортувальні ролики
- ніжки для вирівнювання
- великий чіткий дисплей із блакитним підсвічуванням
- вага нетто: 31,5 кг
- вага брутто: 34,5 кг
- розмір коробки: 98 х 25,5 х 70см
- підключення до мережі: 230 В
- клас HC
- батарейки: А++
- гарантія: 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 31.5 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний Gymtek XB5000 Велотренажер |
- Ціна: 26 200 ₴



