




Велотренажер магнітний Gymtek XB1400 Велотренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система навантаження: магнітна
- вага системи махового колеса: 8 кг
- вага тренажера 29 кг
- регулювання навантаження: ручне, 8 рівнів
- давачі пульсу
- горизонтальне регулювання сидіння: 6 рівнів
- ніжки для вирівнювання
- транспортувальні ролики
- тримач для смартфона або планшета
- антиковзкі педалі
- великий, зручний РК-дисплей
- функції комп'ютера: час, швидкість, спалених калорій, пульс, пройдена відстань, сканування, ODO (прокол на всій відстані)
- розміри в розкладеному вигляді: 137 х 47,5 х 88см
- максимальна вага користувача: 150 кг
- ширина педалі: 12см
- відстань від сидіння до землі: мінімум: 78см, максимум: 93см
- відстань між сидінням і рульовою колонкою: мінімум: 60см, максимум: 80см
- клас: HC
- гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Вага | 29 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 см |
| Довжина | 137 см |
| Ширина | 47.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Besport XB1400 Велотренажери |
- Ціна: 17 710 ₴
