-13%










Велотренажер магнітний Gymtek FX800 складаний з еспандерами синій Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- складана конструкція з системою замків
- внутрішня магнітна система
- давачі пульсу
- тримач для планшета
- посилений основний каркас
- ручне розкладання і складання
- вага системи махового колеса: 5 кг
- розміри: 79 х 45 х 117см
- у комплект входить 2 еспандери
- сидіння: ширина 29см, глибина 24см
- максимальна вага користувача: 120 кг
- регулювання навантаження/опору: ручне, 8-ступінчасте
- регулювання висоти сидіння: 5 рівнів
- покази на дисплеї: пульс, час, відстань, сканування, витрачені калорії, швидкість, ODO - загальна відстань
- додаткові функції: тренування з еспандерами
- транспортувальні ролики
- висота сидіння від землі: мін. 73, макс. 86см
- антиковзкі педалі з регульованими ремінцями
- тип гальмівної системи: магнітна
- ніжки з стабілізаторами
- довжина кроку: 24см
- вага: 18,5 кг
- розміри в складеному вигляді для зберігання тренажера: 42 x 133см
- ширина керма: 45см
- відстань ніжок: 67см
- розмір дисплея: 16 х 11см
- гарантія для домашнього використання - 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18.5 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Можливість тренування рук, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики, Ремінці на педалях |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Gymtek FX800 складаний з еспандерами синій Велотренажер |
- Ціна: 11 800 ₴


