-13%










Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-2800LB Integra Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- тип: електрична
- модель: Integra
- потужність двигуна: 3.5 к.с.
- функції комп'ютера: програми за замовчуванням; режим зворотного відліку, відображує калорії, відстань, час; вимірювання пульсу, кроків та відсотку жиру в організмі, швидкий старт
- 18 тренувальних програм + ручна програма
- швидкість: 1-20 км / ч
- максимальна вага користувача: 150 кг
- розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді (ДхШхВ): 194х83х148см
- розміри бігової доріжки у складеному вигляді (ДхШхВ): 110х83х194см
- розміри коробки: 60x100x200см
- розміри бігового полотна: 152x50см
- вага тренажера: 92,5 кг
- Bluetooth
- MP3
- зміна кута нахилу бігової доріжки
- наявність телеметричного пояса
- наявність ключа безпеки
- вбудовані динаміки
- тримач для пляшок
- гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 92.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 152 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Підставка для аксесуарів |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Програма Quick Start, Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-2800LB Integra Бігові доріжки |
- Ціна: 70 300 ₴







