




Гребний акватренажер Hop-Sport HS-160WR Hydro з водним опором + мат Гребні тренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Вага: 30,5 кг
- Розміри: висота 98см (40см від землі до направляючої) / ширина 53см / довжина 154см
- Розмір після складання по вертикалі: висота 130см / ширина 53см / довжина 50см
- Розміри коробки/упаковки: висота 43см / ширина 58см / довжина 130см
- Клас обладнання: HC
- Система навантаження: вода
- Регулювання навантаження: залежить від кількості води в резервуарі
- Ширина направляючої: зовнішня 18см / внутрішня 12см
- Довжина направляючої: 100см
- Розмір комп'ютера: висота 12см / ширина 18см
- Розмір сидіння: 30см / 25см
- Розміри платформи: 29,5см / 13см
- Довжина рукоятки: 46см
- Ємність бака для води: 12 л /18 л
- Регулювання навантаження: 6 рівнів (мірна шкала на резервуарі)
- Розмір килимка: довжина 160см / ширина 60см
- Рекомендований максимальний ріст користувача: 200см
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера
- Time - загальний час тренування
- Time 500см - час на дистанції 500м
- Strokes - кількість повторень за хвилину
- Total Strokes - загальна кількість повторень
- Distance - відстань
- Calories - витрачені калорії
- Watt - зусилля, затрачені під час тренування
- HRC/Pulse - вимірювання пульсу телеметричним поясом, який у комплект не входить.
Режим тренувань:
- Ручний режим
- Режим змагання (суперник користувача - комп'ютер)
- Режим відновлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 30.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 см |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний акватренажер Hop-Sport HS-160WR Hydro з водним опором + мат Гребі тренажери |
- Ціна: 41 630 ₴





