




Гребний акватренажер Hop-Sport HS-150WR Titan Гребні тренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Вага: 35 кг
- Розміри: 110( 85см зі складеним тримачем дисплея) х 55 х 214см (ВхШхД)
- Розмір в складеному стані: 214 х 55 х 78см (ВхШхД)
- Розміри коробок: 57 х 57 х 104см; 7,5 х 12 х 140,5см (ВхШхД)
- Система гідро-опору
- Регулювання опору - в залежності від кількості води в баку
- 6 рівнів регулювання розміру педалей: 10 х 22-30см (ШхД)
- Розміри сидіння - 25 х 36см
- Регулювання кута нахилу дисплея
- Діаметр ручки: 3см
- Довжина ручки: 47,5см
- Довжина рейки: 90см
- Висота сідла: 33 х 31,5см
Додаткова інформація:
- Рекомендована висота користувача: 160см - 200см
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регулювання кута нахилу комп'ютера
- Тримач мобільного пристрою
- Антиковзкі педалі з фіксуючими ременями
- Транспортні ролики
- Вирівнюючі ніжки і ручка для перенесення
- Можна скласти у вертикальне положення
- М'яке сидіння з піни
- Регульовані педалі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний акватренажер Hop-Sport HS-150WR Titan Гребі тренажери |
- Ціна: 48 185 ₴





