-13%










Гребний тренажер магнітний York Fitness Performance Гребні тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- призначення: для домашнього використання
- габарити: 92 х 52 х 29см
- габарити в складеному вигляді в вертикальному положенні:
- розміри коробки:
- вага системи маховика: 4 кг
- вага нетто: 22,3 кг
- вага брутто 25,5 кг
- максимальна вага користувача: 110 кг
- розміри сидіння:
- розміри платформ:
- довжина руху сидіння: 91см
- 8-рівневе ручне регулювання навантаження
- фіксуючі ремінці на платформах
- складана конструкція
- транспортувальні ролик
- гарантія: 24 місяці
- Дані комп'ютера: сканування, час, швидкість, відстань, калорії, пульс, оберти за хвилину, підрахунок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 22.3 кг |
| Вага маховика | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний тренажер магнітний York Fitness Performance Гребні тренажери |
- Ціна: 17 800 ₴





