-13%










Горизонтальний велотренажер електромагнітний York Fitness RB420 Recumbent Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- 32 рівня навантаження
- 3-компонентна кривошипна система
- Вага системи маховика: 12 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регульоване м'яке сидіння
- Транспортувальні колеса
- Регульовані стабілізатори для нерівних поверхонь
- 17 програм (12 програм, вручну, HRC, Body Fat, Watt, Користувач)
- 131 x 67 мм великий РК-дисплей з блакитним підсвічуванням
- Ручні давачі пульсу
- Розміри в зібраному вигляді: 162 x 63 x 125см
- Вага тренажера: 50 кг
- Тримач для планшета
- Вага з пакуванням: 54 кг
- Гарантія: 24 місяця
- Комп'ютерні дані: сканування, час, відстань, калорії, пульс, відновлення, оберти, швидкість.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 50 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 162 см |
| Ширина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Горизонтальний велотренажер електромагнітний York Fitness RB420 Recumbent Велотренажери |
- Ціна: 41 400 ₴





