-13%










Велотренажер магнітний Gymtek FX600 складаний з еспандерами золотий Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- конструкція, що складається
- система навантаження: магнітна
- вага системи махового колеса: 4 кг
- ручне навантаження: 8 рівнів
- давачі для вимірювання пульсу
- тримач для планшета
- посилена конструкція
- ручне розкладання і складання
- в комплект входять 2 резистивні стрічки / еспандери з шириною хвата 11,5см
- клас оснащення: HC
- великий, читабельний дисплей відображає: час тренування, швидкість, пройдена дистанція, витрачені калорії
- розміри (довжина/ширина/висота): 74 х 44 х 116см
- розміри в складеному стані: 131 х 41см
- регульоване сидіння на 6 рівнів
- мінімальна і максимальна висота сидіння: 75 - 85см
- відстань від сидіння до педалей: у найнижчому положенні 72см; у найвищому положенні 83см
- ширина сидіння: 26,5см
- ширина стабілізаторів: 40,5см
- транспортувальна ролики, встановленні у передньому стабілізаторі
- максимальна вага користувача: 120 кг
- вага велотренажера: 18,8 кг
- гарантія для домашнього використання - 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18.8 кг |
| Вага маховика | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Швидкість, Час |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 см |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Gymtek FX600 складаний з еспандерами золотий Велотренажер |
- Ціна: 11 500 ₴





