-13%










Велотренажер магнітний Gymtek XB800 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- контурні рукоятки керма
- вирівнюючі ніжки
- покази дисплея: час, швидкість, відстань, пульс, спалені калорії
- призначення: для домашнього використання
- максимальна вага користувача: 125 кг
- регулювання сидіння: вертикальне
- ширина керма: 39,5см
- ширина педалі: 12см
- відстань від сидіння до педалей: 53-73см
- відстань від сидіння до землі: 62-80см
- вага тренажера: 20 кг
- вага системи махового колеса: 5 кг
- розміри в розкладеному вигляді: 80 x 49 x 117см (вимірюється від висоти керма)
- регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- давачі вимірювання пульсу
- тип тренажера: магнітний
- педалі з фіксуючими ремінцями
- тримач для мобільного пристрою
- гарантія: 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Gymtek XB800 Велотренажери |
- Ціна: 13 300 ₴
