




Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-4000LB Ultima Бігові доріжки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 4,0 к.с.
- Швидкість хв. / Макс: 0,8-22 км / год
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 140х52см
- Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді: 178/88/146см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 131/88/146см
- Розміри коробки: 45x100x195см
- Вага: 90 кг
- Ключ безпеки
- Телеметричний пояс
- Масажер
- USB вхід
- Bluetooth
- MP3
- Функції комп'ютера: визначені програми; режим зворотного відліку: калорії, відстань, час; вимірювання частоти пульсу і програма FAT; швидкий старт
- Навчальні програми: 12
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 52 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 см |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 88 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-4000LB Ultima Бігові доріжки |
- Ціна: 84 295 ₴






