-13%










Бігова доріжка електрична GYMTEK XT800 Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 3,25 к.с.
- Швидкість мін/макс.: 0,8-17 км/год
- Регулювання швидкості через кожні 0,1 км/год
- Кут нахилу бігового полотна: до 15%
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 44,5х130,5см
- Габарити в розкладеному стані: 173х80х136см
- Габарити в складеному вигляді: 127x80x137см
- Вага тренажера нетто: 61 кг
- Вага тренажера брутто: 73 кг
- Розмір дисплею: 6,5 дюймів (LCD)
- Додаток: FitShow
- Тренувальні програми: 12 + Body Fat
- Функції комп'ютера: час, швидкість, дистанція, пульс, рівень нахилу полотна, кількість кроків, спалені калорії
- Кнопки зміни швидкості: 3, 6, 9 км/год
- Кнопки зміни кута нахилу: 3, 6, 9 %
- Сертифікати: CE, RoHS
- Неслизька структура бігового полотна
- Механізм складання: Soft Drop, робота гідравлічного циліндра
- Ключ безпеки
- Амортизація: Система 3S
- Місце для смартфона або планшета
- Давачі вимірювання пульсу
- Транспортувальні ролики
- Гарантія: 24 місяці, для домашнього користування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 61 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 130.5 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 44.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 136 см |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична GYMTEK XT800 Бігові доріжки |
- Ціна: 53 400 ₴



