-13%










Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-1400LB Bolt Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Гарантія: 24 місяці
- Двигун постійного струму 1.5 л.с.
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Функції комп'ютера: встановлені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстань, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT; швидкий старт, швидке регулювання швидкості.
- Передвстановлені програми: 12+ ручна програма, 3 програми HRC
- Швидкість: 0,8-14 км/год
- Розміри бігового полотна: 43x120см
- Розміри бігової доріжки у розкладеному вигляді: 153x74x119см (ДхШхВ)
- Розміри складеної бігової доріжки: 110x74x123см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 160x77x30см
- Вага пристрою: 54 кг
- Вага пристрою з упаковкою: 62 кг
- Ключ безпеки: так
- USB: так
- Bluetooth: так
- MP3: так
- Телеметричний пояс: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Програма Quick Start, Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 43 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 см |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-1400LB Bolt Бігові доріжки |
- Ціна: 36 700 ₴






