




Лавка універсальна з тренажерами TREX Стійки, лавки для жиму і присідань регульована
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка універсальна з тренажерами TREX регульована
Основні характеристики:
- Вага лавки: 22 кг
- Зріст користувачів: до 180 см
- Максимальне навантаження на лавку: 250 кг
- Максимальне навантаження на тяги: 40 кг
- Габарити лавки: 143 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 28,5 см х 4 см
- Розміри спинки: 25 см х 70 см х 4 см
- Сталеві профілі: 37 x 37 мм
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Відстань між стійками: 60 см
- Регульовані стійки: 97,5 - 116 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 22 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Основний колір | Чорний |
| Профіль металу | 37 на 37 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Регулювання стійок | Да |
| Тип призначення | Лавка універсальна з тренажерами TREX Стійки, лави для жиму та присідань регульована |
| Тип лави | Баттерфляй, Довжина жиму, Для жиму, Для жиму під нахилом, З негативним кутом нахилу, З приставкою Скотта, З упором для ніг, Зі стійками, Універсальна |
- Ціна: 9 315 ₴


