-13%










Велотренажер електромагнітний Hop-Sport-005H
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага систем маховика: 7 кг
- Габарити: 131,5х46х89 см (ВхШхД)
- Габарити коробки: 56,5 х 29 х 79 см (ВхШхД)
- Вага тренажера: 22,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Датчики пульсу на ручках
- Регульована висота сидіння — 9 рівнів
- Регулювання сидіння по горизонталі — діапазон 6,5 см
- Регульовані ніжки
- Регульований кут нахилу керма
- Розмір сидіння: 25х27,5 см
- Відстань від сідла до педалі: 61-85 см
- 16-ступеневе регулювання навантаження
- 13 тренувальних програм
- Розмір педалей: 12х10 см
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Транспортні ролики
- Тримач для планшета/телефона
- Гарантія: 24 місяці
Дані комп'ютера:
- Дисплей: LED
- Час (мін, сек)
- Швидкість
- Відстань
- Калорії
- Пульс
- Кількість профілів користувачів: 1
- Вимірювання пульсу в фазі відпочинку з оцінкою фізичної форми
- Програма WATT
- Програма HRC
- Ручна програма
- Програма з контролем частоти пульсу
- 13 тренувальних програм
- Фітнес-тест
- Вимірювання жиру в організмі FAT%





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 23 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 131 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний Hop-Sport-005H |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 131,5x46x89 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
| Рівні навантаження | 16 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 19 800 ₴





