Топ
-13%










Килимок для йоги замшевий Record-F5662-9
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Тип: килимок для йоги.
- Кількість шарів: двошаровий.
- Матеріал: замша, каучук.
- Розмір: 183x61x0,3см.
- Комплектація: фіксувальний ремінь.
- Колір: кораловий, з принтом Мандала.
- Двошаровий килимок виготовлений із натурального каучуку та замші, має унікальний дизайн.
- Наявність рельєфної поверхні, яка має антиковзну дію
- Не зберігає запаху
- Не пропускає холод від підлоги

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Замша |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Кораловий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Килимок для йоги замшевий Record-5662-9 |
- Ціна: 1 300 ₴





