




Гребний тренажер магнітний Hop-Sport-060R-Cross
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 9 кг
- Габарити: 51,5 х 47 х 180 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: 124 x 23 x 58 см
- Розміри в складеному вигляді: 125 х 52 х 68 (В х Ш х Д)
- Вага тренажера: 26 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Рух сидіння: 90 см
- Розміри педалі: 30 см x 13,5 см
- Розміри сідла: 36 см x 29 см
- 8-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Складана конструкція
- Гарантія: 24 місяці
Потужна програмна консоль:
- Гребний тренажер обладнаний потужним сучасним комп'ютером із РК-дисплеєм, який зображає основні тренувальні дані, як-от час, кількість повторів і загальна кількість спалених калорій.
- Регулярні тренування на гребному тренажері не тільки чудово прокачують усе тіло, але й активізують обмінні процеси в організмі, запускають жироспалювання й покращують роботу серцево-судинної та дихальної систем.
- Усього за 30 хвилин тренування можна спалити аж 375 ккал!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 26 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Час, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер магнітний Hop-Sport-060R-Cross |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 51.5x47x180 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, що фіксують ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | К-во гребків, гребків за хвилину, час, калорії |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 17 940 ₴





