




Орбітрек магнітний Hop-Sport-2050C Cosmo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Тип: магнітний
- Призначення: для домашнього використання
- Вага тренажера: 28,5 кг
- Вага системи маховика: 9 кг
- Розміри тренажера: 112х63х152 см
- Розміри коробки: 89,5х29х52 см
- Довжина кроку: 30 см
- Відстань між полосами: 34 см
- Q-фактор: 21,5 см
- Розміри профілю полозів: 4,0 x 2,5 см
- Внутрішні розміри педалей для ніг: 33х11,5 см
- Розміри основи тренажера:
- Макс. ширина ручки: 63 см
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Стабілізатори розташовані спереду та ззаду основної рами
- Транспортувальні ролики
- Тримач ґаджетів
- Гарантія: 24 місяці
- Ширина заднього стабілізатора: 49 см
- Ширина переднього стабілізатора: 46 см
- Довжина 80,5 см
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер:
- SCAN — показує: час тренування, пройдена відстань, швидкість, спалені калорії, частоту пульсу та загальна відстань.
- TIME — показує час тренування. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
- SPEED — зображає поточну швидкість користувача.
- DISTANCE — показує пройдену відстань. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вам за допомогою звукового сигналу.
- CALORIES — зображає спалені калорії. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вам за допомогою звукового сигналу.
- ODO — показує загальну відстань, пройдену за всі тренування.
- PULSE — зображає частоту поточного пульсу користувача.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 28 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Частота пульсу, Час, Швидкість, Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 см |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 63 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Орбітрек магнітний Hop-Sport-2050C Cosmo |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Орбітрек магнітний |
| Розміри | 112x63x152 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 30 см |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Q-фактор | 21,5 см |
| Дисплей | Монохромний LED |
- Ціна: 15 870 ₴





