




Степпер з експандером Hop-Sport-045S Slim
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Призначений для домашнього використання
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розмір: 40 х 46 х 135 см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 46 x 24 x 52 см
- Вага: 12 кг
- Платформи: 28,5 х 12 см
- Тренувальний комп'ютер надає такі показники, як час, калорії, загальна кількість кроків, кількість кроків на хвилину, а також функцію SCAN
- Регулювання навантаження на педаль
- Довжина еспандерів: 88 - 180 см
- Стабільна конструкція
- Гідравлічний циліндр
- Гарантія 24 місяці




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Еспандери |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Стаціонарний |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Витрата калорій, Дистанція, Час |
| Хід педалей | Незалежний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Степер з експандером Hop-Sport-045S Slim |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Нескладані, Портативні |
| Розміри | 40x46x135 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Знімні палиці для скандинавської ходьби, Внутрішня відстань між педалями: 7 см (коли вони паралельні одна до одної), Довжина еспандера: 88 см (без розтяжки), з можливістю збільшення до 180 см |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Показання дисплея | К-в кроки, час, калорії |
| Комплектація | Степер, еспандери |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Конструкція степера | Класичні, Поворотні, З еспандерами |
| Педалі степера | Платформи розміром 28,5 см x 12 см |
| Система навантаження степера | Механічна |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Хід педалей степера | Взаємозалежний |
| Живлення тренажера | Батарейки |
- Ціна: 7 820 ₴


