




Килимок для фітнесу 0,6 см Hop-Sport-T006
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: жовтогарячо-червоний
- Розміри: 183 х 61 см
- Товщина: 6 мм
- Матеріал: піна TPE
- Вага: 950 г
- Водонепроникний



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 950 г |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Килимок для фітнесу 0,6 см Hop-Sport-T006 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пена TPE |
| Розміри | 183x61x0,6 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 495 ₴




