-13%






Мішок боксерський 75 см циліндр із кільцем SPORTKO MP-6-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
- Матеріал наповнювача: гумова крихта, тирса.
- Діаметр: 29 см.
- Вага: 15 кг.
- Висота: 75 см.
- Кріплення: кільце.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: відпрацювання ударів.
- Чохол виготовлений із сучасного міцного матеріалу — полівінілхлориду. Він без деформації здатний витримати велике ударне навантаження.
- Як наповнювач виступає тирса та гумова крихта, вони додають виробу масу та жорсткість.
- У верхню частину снаряда міцно вшите кільце, за яке він підвішується до кронштейна або гака в стелі.
- За бажанням можна самостійно поміняти наповнювач. Для цього потрібно відкрити блискавку верхнього клапана, висипати стару набивку та засинати нову.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 75 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 29 см |
| Кріплення | 1 болт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок боксерський 75 см циліндр із кільцем SPORTKO MP-6-1 |
- Ціна: 1 700 ₴
