-13%










Ракетка для тхеквондо одинарна FARTEX FTX034 - 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: шкіра
- Наповнювач: пінополіуретан.
- Розмір: 18х4х42 см.
- Колір: в асортименті.
- Комплектація 2 шт.
- Призначення: для відпрацювання ударів ногами.
- Ракетки виготовлені з натуральної шкіри, завдяки чому є довговічним, зносостійким інвентарем.
- Матеріал наповнювача має мінімальну вагу, водночас він досить міцний. Це дає змогу інтенсивно тренуватися, виконувати удари великої сили.
- Шнурівка розташована по всій довжині, що робить ручку ракеток не слизькою.
- Також для кращої фіксації передбачена спеціальна петля. Все це дає змогу тренеру утримати ракетку в руці після нанесеного удару.
- У центрі ракетки розташована яскрава світна пляма для фокусування спортсмена та нанесення точнішого удару.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Ракетка |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 42 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Ракетка для тхеквондо одинарна FARTEX FTX034 — 2 шт. |
- Ціна: 1 300 ₴




