




Орбітрек електромагнітний Hop-Sport-050C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Показання комп'ютера:
- Час (хвилини, секунди)
- Швидкість
- Відстань
- Калорії
- Пульс
- Завдяки функції відновлення ви зможете вимірювати ефективність організму, а за допомогою Body Fat можливо визначати рівень жиру в організмі.
- Програма HRC, контрольована серцем, корисна і цікава. Протягом всього тренування навантаження буде налаштована на ваш пульс, щоб зробити його максимально оптимальним.
- Вимірювання пульсу під час фази відновлення з оцінкою фізичної форми
- 12 програм тренувань + оцінка рівня жиру в організмі, а також ручна програма, орієнтована на час, калорії та дистанцію
- Програми WATT і HRC
- Програма з контролем частоти пульсу
- Оцінка фізичної підготовки
- Оцінка ефективності
- Вимірювання жиру FAT
Основні характеристики товару:
- Вага тренажера: 41 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Габаритні розміри: 166 х 58 х 140
- Розміри коробки: 115 x 33 x 64 см
- Система навантаження: електромагнітна
- Вимірювання пульсу: так
- Вага системи маховика: 14,5 кг
- Довжина кроку: 34 см
- Q-фактор: 23 см
- Регулювання опору: 16 рівнів
- Під'єднання до мережі: 230 В
- Додаткове обладнання: тримач для пляшки
- Розміри педалей: довжина 34 см, ширина 13 см
- Протиковзні платформи для ніг: так
- Регульовані ніжки: так





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 41 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 34 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Частота пульсу, Час, Швидкість, Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Орбітрек електромагнітний Hop-Sport-050C |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Орбітрек електромагнітний |
| Розміри | 166x58x140 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 36 см |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ватів-контроль |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Q-фактор | 23 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
- Ціна: 34 845 ₴





