




Мат для фітнесу та йоги 1 см Hop-Sport-N010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Матеріал: піна NBR
- Розміри: 180 x 61 см
- Товщина: 1 см
- Призначення: йога, гімнастика, фітнес
- Колір: червоний
- Вага: 500 г
- Ремені для мата
- Легко чиститься
- Гарантія 24 місяці
- Водонепроникний
- Ручка для перенесення


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат для фитнеса и йоги 1 см Hop-Sport-N010 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 180x61x1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 035 ₴


