-13%










Масажний ролик 30*15 см Hop-Sport-A030
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: фіолетовий із чорним
- Матеріал: EPE піна
- Довжина: 30 см
- Діаметр: 15 см
- Вага: 280 г
- Максимальна вага користувача: до 100 кг
- Водонепроникний матеріал


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | EPP |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Масажний ролик 30*15 см Hop-Sport-A030 |
| Клас | Домашні |
| Довжина: | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 280 г |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Ролер масажний рекомендується використовувати локально для цільової групи м'язів, яку необхідно помасажувати. Точковий масаж сприяє насиченню м'язової тканини киснем, що прискорює процес відновлення |
| Діаметр | 15 см |
- Ціна: 500 ₴
