Топ
-13%










Спинбайк Hop-Sport-065IC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преимущества:
Гарантия качества
Обмен та возврат
Конкурентная цена
Консультация на самом высоком уровне
Система скидок на следующие покупки
Гарантия качества
Обмен та возврат
Конкурентная цена
Консультация на самом высоком уровне
Система скидок на следующие покупки
Характеристика:
- Сопротивление: механическое
- Система маховика: 20 кг
- Тормозная система: механическая
- Система привода: цепь
- Диапазон нагрузки: плавный ручной
- Питание: батарейки
- Регулировка сиденья: вертикальное / горизонтальное
- Горизонтальная регулировка седла: 7,5 см
- Макс. расстояние между сиденьем и педалями: 101 см
- Мин. расстояние от педалей до сиденья: 80,5 см
- Высота сиденья от земли: 91 - 110 см
- Макс. вес пользователя: 150 кг
- Размеры: 125х54,5х117,5 (ДхШхВ)
- Размеры коробки: 104 x 26 x 86 см
- Транспортные ролики
- Регулируемые ножки
- Ремни для фиксации педалей
- Вес: 48,5 кг
- Пояс для измерения пульс в комплект не входит. Можно купить отдельно
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
- Ви можете легко змінити налаштування тренування відповідно до ваших цілей і рівня фізичної підготовки.
- Комп'ютер відображає такі параметри, як швидкість, відстань, час тренування, витрачені калорії, частота пульсу, обороти в хвилину.
- Крім того, завдяки тримачу для планшета або телефона, ви можете дивитися фільм або слухати улюблену музику під час тренування.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 48 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 117 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Спинбайк Hop-Sport-065IC |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | спінбайк |
| Розміри | 125x54,5x117,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, відстань, час тренування, спалені калорії, частота пульсу, оберти за хвилину |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по горизонталі та вертикалі, Кермо по вертикалі |
| Рівні навантаження | Ручне регулювання |
- Ціна: 35 900 ₴





