




Велотренажер магнітний з еспандерами Hop-Sport X-Bike-3010x
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Розміри в розкладеному стані: (довжина 106 см/ширина 54 см/висота 108 см
- Розміри в складеному вигляді: (довжина 51 см/ширина 54 см/висота 136 см)
- Розмір сидіння: 27 см х 27 см
- Розміри спинки: 24х20 см
- Розміри педалей: 12х10 см
- Розміри комп'ютера: 20х14 см
- Вага магнітної системи: 6 кг
- Вага пристрою: 17,5 кг
- Вага користувача: до 110 кг
- Діапазон регулювання опору: 8 рівнів
- Діапазон регулювання висоти сідла: 7 градусів
- Регулювання висоти сидіння: в межах 10 см
- Діапазон регулювання нахилу сидіння: 2 градуси
- Діапазон регулювання пряжки педалі: 3 кроки
- Відстань між педалями та сидінням (у нижньому положенні) 63 см від нижнього/43 см від верхнього
- Відстань педалі-сидіння (у найвищому положенні) 73 см від нижнього/53 см від верхнього
- Макс. Розмах розширювачів: 90 см
- Довжина кроку: 24 см
Функції комп'ютера:
- Сканування, час, пульс, швидкість, відстань, калорії, загальна відстань (ODO)
- Тримач для мобільного пристрою




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 108 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний з еспандерами Hop-Sport X-Bike-3010x |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Складные |
| Розміри | 106 cm х 54 cm х 108 cm |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 17 480 ₴


