-13%










Велотренажер механічний Hop-Sport-010H Rio
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: механічна
- Габарити: 120 х 42 х 93 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: 78 x 23 x 43 см
- Вага тренажера: 12 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розмір сидіння: 24 х 25 см
- Регульована висота сидіння
- Максимальна відстань від сідла до педалі: 62 см
- Максимальна висота сидіння — 90 см, мінімальна — 70 см
- Безступеневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер механічний Hop-Sport-010H Rio |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 120x42x93 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | Безрівнева система |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 5 700 ₴





