Топ
-15%










Штанга W-подібна + Гантелі металеві 2 по 20 кг Набір 45 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Набір сталевих дисків без покриття
- Диски 4 по 4 кг, 4 по 3 кг, 4 по 2 кг;
- По 6 дисків на кожен гриф;
- Діаметр отвору 26 мм.

Штанга W-подібна + Гантелі металеві 2 по 20 кг Набір 45 кг
- 2 грифа сталевих довжиною 35 см; вага грифа 2 кг;
- W-подібний гриф довжиною 120 см, вага грифа 5 кг;
- 4 гайки і 2 замка;
- Діаметр 25 мм;
- Протиковзка насічка.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | W-гриф |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + Гантелі металеві 2 по 20 кг Набір 46 кг Гантелі, гирі, штанги та диски збірні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 60 |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа гантельного | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 20 |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина грифа W-подібного | 120см |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Вага грифа W-подібного | 5 кг |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 4 100 ₴





