Топ продаж
-16%










Гантелі набірні 2 по 12 кг з порошковим фарбуванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 12 кг з порошковим фарбуванням
- 2 грифа сталевих з посадковим діаметром 25 мм, довжиною 35. вага грифа 2 кг
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 26 мм
- 4 гвинтові замки, які гарантують надійне кріплення дисків
- 4 диска по 3 кг, 4 диска по 2 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 24 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 12 кг Гантелі, гирі, штанги та диски металеві з порошковим фарбуванням |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 12 |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 2 350 ₴


