-13%








Гриф хромований Z-подібний 120 см 30 мм Hop-Sport
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф Z-подібний 120 см 30 мм Hop-Sport
Основні характеристики:
- Матеріал: сталь
- Покриття: хром
- Тип замків: гайковий
- Вага: 7 кг
- Довжина грифа: 120 см
- Діаметр: 30 мм
- Довжина ручки: 80 см
- Довжина посадкової частини: 19 см
- Максимальне навантаження: 150 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7 кг |
| Динамічне навантаження | 150 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | EZ-гриф |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф Z-подібний 120 см 30 мм Hop-Sport Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Форма грифа | Z-подібна |
| Тип замка | Гайковий |
| Довжина: | 120 см |
| Покриття | Хром |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр отвору | 30 мм |
- Ціна: 2 100 ₴
