




Спортивний Мат-пазл товщиною 1 см - 6 частин Hop-Sport A010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл товщиною 1 см - 6 частин Hop-Sport

Основні характеристики:
- Колір: чорний/червоний
- Сертифікований продукт
- Товщина: 1 см
- Загальний розмір: 120 х 180 см
- Кількість частин: 6
- Розмір однієї частини: 60 х 60 см
- Кількість частин рамки: 10
- Звуко- та теплоізоляція
- Водонепроникний


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 120 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 180 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл товщиною 1 см — 6 частин Hop-Sport A010 Спортивні мати |
| Покриття | матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | EVA |
| Розміри | 120x180x1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять шість частин розміром 60x60 см кожна й 10 елементів, що становлять рамку килимка |
- Ціна: 1 725 ₴



