Топ
-13%










Гриф хромований для штанги 160 см з діаметром 28 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги 160 см з діаметром 28 мм

Основні характеристики:
- Матеріал: сталь
- Покриття: хром
- Тип замків: гайковий
- Вага: 8 кг
- Довжина посадкового місця для дисків: 28 см
- Довжина робочої зони: 100 см
- Діаметр робочої зони: 28 мм
- Довжина грифа: 160 см
- Максимальне навантаження: 160 кг

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриф штанги |
| Конструкція | Цілісна |
| Динамічне навантаження | 160 кг |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Вага | 8 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 8 |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 160 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий, Срібло |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 1 300 ₴



