Новинка
-13%






Гиря чавунна спортивна WCG 6 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гиря чавунна WCG 6 кг Гантелі, гирі, штанги і диски спортивна
Основні характеристики:
- Вага: 6 кг
- Ширина дужки - 10 см
- Діаметр дужки - 29 мм
- Діаметр кулі - 11 см
- Висота 18 см
- Висота дужки - 5 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гиря |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гиря чавунна WCG 6 кг Гантелі, гирі, штанги та диски спортивна |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Бренд | WCG |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття | Краска |
| Вага гирі | 6 кг |
| Матеріал гирі | Чавун |
| Особливості | Індикатор ваги |
- Ціна: 1 100 ₴
