-13%






Грифи гантельні по 42 см з діаметром 25 мм 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Грифи гантельні по 42 см з діаметром 25 мм 2 шт
Характеристики
- Вага грифів: по 0.5 кг
- 4 затискних баранчика в комплекті
- Насічка проти ковзання рук
- Довжина посадкового місця для дисків (навісної зони): 14 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 14 см.
- Діаметр грифів: 25 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.5 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф гантельний |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Грифи гантельні по 42 см із діаметром 25 мм 2 шт Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 0.5 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 42 см |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 42 см |
| Довжина зони захоплення | 14 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 14 см |
| Покриття грифа | Пластик |
| Бренд | Hop-Sport |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 400 ₴
