-13%










Ручка для тяги в низ 42 см Zelart 9630 для тренажерів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь.
- Покриття: полівінілхлорид (PVC).
- Розмір: 42х13х1 см.
- Призначення: для виконання тягових вправ на блоковому тренажері.
- Ручка виготовлена зі сталі та покрита полівінілхлоридом.
- Для кріплення до троса блокового тренажера в ручці передбачена вушка. До неї можна причепити карабін.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ручки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Ручка для тяги в низ 42 см Zelart 9630 Комплектуючі та аксесуари для тренажерів |
- Ціна: 1 200 ₴





