-13%










Ручка для тяги в низ 33 см Zelart 9627 - Проф Аксесуари для тренажерів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь.
- Покриття: полівінілхлорид (PVC).
- Розмір: 33х12х1 см.
- Призначення: для виконання тягових вправ на блоковому тренажері.
- Виготовлена зі сталі та покрита полівінілхлоридом.
- Ручку можна зручно захопити завдяки спеціальним отворам для великих пальців.
- Відстань між руками під час виконання тяги з таким аксесуаром не перевищує 33 см.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 34.5 см |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ручки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Ручка для тяги в низ 33 см Zelart 9627 Комплектуючі та аксесуари для тренажерів |
- Ціна: 1 200 ₴





