Проф
-9%










Силові тренажери - Блокова рама з брусами стек 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Блокова рама з брусами стек 100 кг Профсерія
Особливості:
- Вага плит 100 кг.
- Довжина 100 см
- Висота 230 см
- Ширина 120 см (з боків ніжок)
- Ширина 62 см (по рамі)
- Ширина турніку 115 см
- Профіль труби 80х60х3мм
- Напрямні з нержавіючої сталі
- Гумові ручки на турніку, діаметр 32мм.
- Розбирається для зручності транспортування. можливі зміни конфігурації за бажанням замовника.
- Додатково укомплектована для домашнього використання: Бруси, стійки для штанги, дозволяє робити жим лежачи, жим під кутом, жим сидячи, присідати.
- Ширина стійок 550мм усередині, 670мм зовні.
- Ширина брусів 500мм, виготовлена з нержавіючої сталі діаметром 42мм.
- Всі деталі швидкознімні.
- Навантаження на стійки до 200 кг
- Для економії місця урізані передні ніжки конструкції та додали розпір у стелю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 170 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Види вправ | Кросовер, Приведення стегна, Верхня тяга, Розгинання ніг, Розгинання рук, Згинання рук, Нижня тяга, Відведення стегна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Груди, Плечі, Ноги, Руки, Спина, Сідниці |
| Колір | Чорний |
| Крок навантаження | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Блокова рамка з брусами стек 100 кг Профсерія Силові тренажери Блочна рама |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий, Жовтий |
| Профіль металу | 80х60х3мм |
- Ціна: 39 000 ₴
