ПРОФ
-12%




Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport
Особливості:
- Полімерне фарбування.
- ППУ спинки анатомічної форми.
- Потужна конструкція.
- Напівавтоматичний фіксатор.
- Максимальне навантаження 300 кг.
- Вага користувача до 150 кг.
- Клас тренажера - професійний.
- Є посадкові місця для запасних блінів.
- Основне навантаження йде на м'язи грудей і в меншій мірі на трицепс.
- Розміри ДШВ - 140*150*160 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 кг |
| Види вправ | Згинання рук, Грудний жим, Розгинання рук |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Плечі, Груди, Руки |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Білий, Чорний, Сірий |
| Довжина: | 140 см |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 37 000 ₴
